-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Оливи в асортименті до транспортних засобів код за ДК 021: 2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-008333-a
Завершена
272 643.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 363.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 363.22 UAH
Номер:
999fcc65cc48489ba7eedc846beec57c
Внутрішній номер закупівлі:
20653506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-06-008333-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
272 643.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2024 13:59 - 11.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2024 13:59 - 14.02.2024 00:00
Аукціон:
14.02.2024 12:14 - 14.02.2024 12:43
Період кваліфікації:
14.02.2024 12:43 - 20.02.2024 14:42
Період завантаження договору:
26.02.2024 00:00 - 07.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴272 643.00 Оливи в асортименті