-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Тендер Prozorro UA-2018-05-04-000160-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор"
Торги не відбулися
562 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
Номер:
e2bd99603fa04cad8e57f98981603b3a
Внутрішній номер закупівлі:
2064353
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-04-000160-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444255381 podil_zakypivli@ukr.net http://podilruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
562 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 812.00 UAH
Період уточнення:
04.05.2018 09:45 - 11.05.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2018 09:45 - 21.05.2018 12:00
Аукціон:
22.05.2018 12:19 - 22.05.2018 12:40
Період кваліфікації:
22.05.2018 12:40 - 31.05.2018 15:41
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столик з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Кількість
204 штуки
Період постачання
до 27.06.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Колікова Ольга Робертівна
Оскарження: 22.05.2018 12:40 - 05.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2504220528
-
Контактна особа:
Колікова Ольга 380970907624, 380970907624 fop.kolikova@gmail.com
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Крилова 5а
Оскарження: 22.05.2018 12:40 - 05.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
559 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
559 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.05.2018 15:31
Документи
5
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
Оскарження: 25.05.2018 15:31 - 11.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Глеб Ярославович 380442282322, 380442282322 vemakids@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Оскарження: 25.05.2018 15:31 - 11.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
562 299.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
562 299.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.05.2018 15:41
Документи
48
Скарги
0