• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)

Бензин А-95 та Дизельне паливо

Завершена

2 424 490.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 122.45 UAH
Номер: 71f7d55f1b6a4db1a2af78513ab4f6da
Внутрішній номер закупівлі: 20635050
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-05-006088-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
Контактна особа: Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 424 490.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.02.2024 12:18 - 24.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2024 12:18 - 27.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 27.02.2024 00:03 - 27.02.2024 13:26
Період завантаження договору: 04.03.2024 00:00 - 14.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 424 490.00 ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 та Дизельне паливо)