-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Блоки дверні (44221210-0 Дверні полотна); планка добірна (44221211-7 Дверні коробки); наличники (лиштва) (44220000-8 Столярні вироби) код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2024-02-02-000908-a
Завершена
1 032 802.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 164.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 164.01 UAH
Номер:
a8f9ca2650634cf8a4027790d92ac750
Внутрішній номер закупівлі:
20613406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-02-000908-a
Замовник:
Військова частина Т0330
×
-
Код ЄДРПОУ:
38426944
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, м. Конотоп, *******
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Салата +380682577272 tend2_36shvp@dsst.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 032 802.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2024 09:14 - 13.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2024 09:14 - 16.02.2024 10:00
Аукціон:
19.02.2024 12:59 - 19.02.2024 14:28
Період кваліфікації:
19.02.2024 14:28 - 21.02.2024 11:44
Період завантаження договору:
27.02.2024 00:00 - 08.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 032 802.00 Блоки дверні (44221210-0 Дверні полотна); планка добірна (44221211-7 Дверні коробки); наличники (лиштва) (44220000-8 Столярні вироби) код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби