-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 – 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби»
Тендер Prozorro UA-2024-02-01-016329-a
Торги відмінено
783 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 917.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 917.00 UAH
Номер:
2809e547d13d4f188ab6b3e52b7a6cfc
Внутрішній номер закупівлі:
20612455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-01-016329-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Олексій Васильович 380443339161 kmkl7kmkl7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
783 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.02.2024 23:53 - 06.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2024 23:53 - 09.02.2024 09:00
Аукціон:
12.02.2024 15:56 - 12.02.2024 16:25
Період кваліфікації:
12.02.2024 16:25 - 15.02.2024 13:53
Період завантаження договору:
21.02.2024 00:00 - 02.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
13c77bbeb2a04d8a953332ba75fd3cdc
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв'язку з технічною помилкою у кількості позиції «Хліб пшеничний сімейний по 0,6 кг»
Період оскарження:
22.02.2024 23:53 - 04.03.2024 00:00
Дата опублікування:
22.02.2024 23:53
Дата виконання:
04.03.2024 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴783 400.00 Код ДК 021:2015 – 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби»