-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Лот № 1 – Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі. Лот № 2 – Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство
Тендер Prozorro UA-2024-02-01-013490-a
Під місцем надання послуг варто розуміти на території Львівської області за адресою Учасника. Обсяг послуг відповідно до Додатку №2 (Технічна специфікація)
Торги не відбулися
397 697.45
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 488.65 UAH
мін. крок: 0.1% або 488.65 UAH
Номер:
748504e09fab4e828bf1d527ec1840d8
Внутрішній номер закупівлі:
20609304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-01-013490-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
397 697.45 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.02.2024 16:26 - 09.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2024 16:26 - 12.02.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴299 967.25 Лот № 1 – Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі
- Лот №2 ₴97 730.20 Лот № 2 – Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство