-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Тендер Prozorro UA-2024-01-31-011167-a
Завершена
697 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 488.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 488.50 UAH
Номер:
674dc315d90247daa8f5055656918168
Внутрішній номер закупівлі:
20592544
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-31-011167-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
697 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.01.2024 15:55 - 05.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2024 15:55 - 08.02.2024 01:00
Період кваліфікації:
08.02.2024 01:00 - 09.02.2024 16:33
Період завантаження договору:
15.02.2024 00:00 - 25.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴697 700.00 Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»