-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція" (яйця курей)
Тендер Prozorro UA-2018-05-23-001822-a
Торги не відбулися
249 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 498.20 UAH
мін. крок: 0.2% або 498.20 UAH
Номер:
0d7dead31eae47dfa84cb5349ea75949
Внутрішній номер закупівлі:
2057897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-23-001822-a
Замовник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Володимирівна Смолінська +380324766155 san_truskavets@i.ua http://santruskavec.com.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
249 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
498.20 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 455.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2018 15:00 - 28.05.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2018 15:00 - 07.06.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яйця курей
Кількість
95000 штуки
Період постачання
до 28.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Агрофірма "Ватра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30484438
-
Контактна особа:
Янів Мирослав Володимирович +380676793512 watra07@meta.ua http://www.watra.com
-
Адреса:
82176, Україна, Львівська область, Доброгостів, Перше Травня 8
Початкова пропозиція
182 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
182 400.00 UAH з ПДВ
Документи
1
Скарги
0