-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2024-01-30-012996-a
Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
1 860 400.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 302.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 302.00 UAH
Номер:
9113ae0264894356a57812e5877956aa
Внутрішній номер закупівлі:
20578216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-30-012996-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 860 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.01.2024 16:20 - 07.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2024 16:20 - 10.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.02.2024 00:03 - 12.02.2024 22:01
Період завантаження договору:
18.02.2024 00:00 - 28.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 860 400.00 Не передбачено поділ на окремі частини ( лоти)