• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із збирання, перевезення, зберігання, знешкодження небезпечних відходів категорії В

Торги відмінено

385 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 850.00 UAH
Номер: 49114820d74f410d9161afb8582173e1
Внутрішній номер закупівлі: 20551507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-29-002740-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня №8" Запорізької міської ради
Контактна особа: Олена Савченко +380617023524 savchenko_ml8@ukr.net https://ml8.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 385 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.01.2024 10:33 - 03.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.01.2024 10:33 - 06.02.2024 08:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: b886ec824e864aee8332ee0a1e374eea
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 30.01.2024 10:08 - 10.02.2024 00:00
Дата опублікування: 30.01.2024 10:08
Дата виконання: 10.02.2024 00:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴385 000.00 Послуги із збирання, перевезення, зберігання, знешкодження небезпечних відходів категорії В