-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля робочої станціїї експерта з комп'ютерних досліджень та комп'ютерів в комплекті
Тендер Prozorro UA-2018-06-06-000787-c
Торги відмінено
223 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d5b76a28cb7a4649831e68e0f7144054
Внутрішній номер закупівлі:
2055118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-06-000787-c
Замовник:
ОДЕСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883110
-
Адреса:
65026, Україна, Одесская обл., Одеса, ВУЛИЦЯ ЛАНЖЕРОНІВСЬКА, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Круковська Валерія +380639386837 odndise@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Проведення відкритих торгів відмінено двічі через відсутність учасників
Очікувана вартість:
223 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Робоча станція експерта з комп'ютерних досліджень
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 17.06.2018
комп'ютери в комплекті
Кількість
10 одиниця
Період постачання
до 17.06.2018
Інформація про скасування
Номер:
5b4402ba5a9a40eea8bc0a49b26cb6f6
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Технічна помилка у позиції "строк поставки товарів"
Дата опублікування:
07.06.2018 10:13
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Пасічник Г.В."
Оскарження: 06.06.2018 17:37 - 17.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3250114764
-
Контактна особа:
Пасічник Г.В. +380674851007
-
Адреса:
65000, Україна, Одесская обл., Одеса, вул.Середньофонтанська,30-а
Оскарження: 06.06.2018 17:37 - 17.06.2018 00:00
Ціна пропозиції
223 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.06.2018 17:47
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
97c33e18b47f480d9f5bc2592a9b0e1c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-06-000787-c-a1
Постачальник:
ФОП "Пасічник Г.В."
×
-
Код ЄДРПОУ:
3250114764
-
Контактна особа:
Пасічник Г.В. +380674851007
-
Адреса:
65000, Україна, Одесская обл., Одеса, вул.Середньофонтанська,30-а
Сума договору:
223 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації