• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливна деревина

Завершена

160 020.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.10 UAH
Номер: 5eab75518dcc45d4b1a8b0c16a8d9a68
Внутрішній номер закупівлі: 20544076
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-26-013034-a   
Замовник: ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
Контактна особа: Ганна Ковтун +380972181330 prozoromr1@ukr.net http://www.ostroh-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 160 020.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.01.2024 15:45 - 02.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2024 15:45 - 05.02.2024 15:43
Аукціон: 06.02.2024 12:45 - 06.02.2024 13:08
Період кваліфікації: 06.02.2024 13:08 - 07.02.2024 10:57
Період завантаження договору: 13.02.2024 00:00 - 23.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴160 020.00 Паливна деревина