-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичний огляд осіб, які працюють в шкідливих виробничих умовах та медичний огляд осіб, які працюють без шкідливих виробничих умов
Тендер Prozorro UA-2018-05-23-002863-a
Завершена
515 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c728ec3f07ac410083fb863e332ed669
Внутрішній номер закупівлі:
2053199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-23-002863-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
38620155
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Володимирська, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семен Лебедєв +380442724916 lebedev.kyiv@mns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85111000-0 Послуги лікувальних закладівАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Головним управлінням оголошено відкриті торги на закупівлю послуг з медичного огляду осіб, які працюють в шкідливих виробничих умовах та послуг з медичного огляду осіб, які працюють без шкідливих виробничих умов (оголошення № UA-2018-03-29-001211-a). Процедуру закупівлі було відмінено, через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Замовником було повторно оголошено процедуру закупівлі з тими самими вимогами до Учасників, але дану процедуру закупівлі вдруге було відмінено, через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (оголошення № UA-2018-04-19-001998-a).
Відповідно пункту 4 частини другої статті 35 Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
З Державним закладом "Спеціалізована медико-санітарна частина №11 Міністерства охорони здоров'я України" проведено переговори, на яких Учасником подано підтверджену документально інформацію про відповідність кваліфікаційним вимогам, відповідно до статті 16 Закону.
Очікувана вартість:
515 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медичний огляд осіб, які працюють в шкідливих виробничих умовах та медичний огляд осіб, які працюють без шкідливих виробничих умов
Кількість
2471 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА МЕДИКО-САНІТАРНА ЧАСТИНА № 11 МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Оскарження: 23.05.2018 17:26 - 03.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14280983
-
Контактна особа:
Кнерцер А.Ю. +380444566839
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, Киев, Солом'янський район ВУЛИЦЯ В. ГЕТЬМАНА будинок 3
Оскарження: 23.05.2018 17:26 - 03.06.2018 00:00
Ціна пропозиції
515 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.05.2018 17:29
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
70ae358e5f6d4c9d9ef6cee84266293d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-23-002863-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "СПЕЦІАЛІЗОВАНА МЕДИКО-САНІТАРНА ЧАСТИНА № 11 МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14280983
-
Контактна особа:
Кнерцер А.Ю. +380444566839
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, Киев, Солом'янський район ВУЛИЦЯ В. ГЕТЬМАНА будинок 3
Номер договору:
48Г-06-18
Сума договору:
515 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
06.06.2018 13:00
Статус:
Підписаний