-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Чіп для глюкози, НК 024:2023: 53305 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, йон-селективні електроди; Чіп для лактату, НК 024:2023: 30208 - Лактатний електрод; Мультистандарт, НК 024:2023: 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; Глюкоза/лактат реагенти системи, НК 024:2023: 53305 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, йон-селективні електроди; Глюкоза/лактат гемолізуючий розчин, НК 024:2023: 53305 - Глюкоза IVD, набір, йон-селективні електроди; Контрольний розчин Норма, НК 024:2023: 30213 – Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; Контрольний розчин Патологія, НК 024:2023: 30213 – Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; Дезінфекційний розчин, НК 024:2023: 59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; Чистячий розчин, НК 024:2023: 59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; Реагенти для контролю рівня глюкози в крові, НК 024:2023: 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, колориметр; Набір реагентів для імуноферментного виявлення поверхневого антигену вірусу ГЕПАТИТУ В (HBsAg) в сироватці (плазмі) крові , НК 024:2023: 48319 Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Набір реагентів для одночасного імуноферментного визначення антитіл до вірусу ГЕПАТИТУ С (HCV) в сироватці (плазмі) крові, НК 024:2023: 48365 Вірус гепатиту C, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Набір реагентів для імуноферментного визначення ТРОПОНІНУ I в cироватці (плазмі) крові, НК 024:2023: 53996 Тропонін Т/тропонін I IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Сечовина, НК 024:2023: 53587 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-011411-a
Під одиницею виміру паковання слід розуміти упак згідно ТС Під одиницею виміру одиниця слід розуміти дослідження згідно ТС
Завершена
404 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 020.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 020.00 UAH
Номер:
77df67fadef54327a0708c5780cc7bdb
Внутрішній номер закупівлі:
20489028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-23-011411-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13648033
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Медична, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаган Василь Михайлович 380677638469 vmshagan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
404 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2024 14:49 - 28.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2024 14:49 - 31.01.2024 01:00
Період кваліфікації:
31.01.2024 01:01 - 31.01.2024 14:30
Період завантаження договору:
06.02.2024 00:00 - 16.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴404 000.00 Чіп для глюкози, НК 024:2023: 53305 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, йон-селективні електроди; Чіп для лактату, НК 024:2023: 30208 - Лактатний електрод; Мультистандарт, НК 024:2023: 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор; Глюкоза/лактат реагенти системи, НК 024:2023: 53305 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, йон-селективні електроди; Глюкоза/лактат гемолізуючий розчин, НК 024:2023: 53305 - Глюкоза IVD, набір, йон-селективні електроди; Контрольний розчин Норма, НК 024:2023: 30213 – Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; Контрольний розчин Патологія, НК 024:2023: 30213 – Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; Дезінфекційний розчин, НК 024:2023: 59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; Чистячий розчин, НК 024:2023: 59058 – Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; Реагенти для контролю рівня глюкози в крові, НК 024:2023: 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, колориметр; Набір реагентів для імуноферментного виявлення поверхневого антигену вірусу ГЕПАТИТУ В (HBsAg) в сироватці (плазмі) крові , НК 024:2023: 48319 Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Набір реагентів для одночасного імуноферментного визначення антитіл до вірусу ГЕПАТИТУ С (HCV) в сироватці (плазмі) крові, НК 024:2023: 48365 Вірус гепатиту C, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Набір реагентів для імуноферментного визначення ТРОПОНІНУ I в cироватці (плазмі) крові, НК 024:2023: 53996 Тропонін Т/тропонін I IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); Сечовина, НК 024:2023: 53587 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз