• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля інтерактивного комп’ютерного програмного комплексу

Торги не відбулися

1 130 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 6 215.00 UAH
Номер: 5d942fb5fb4044cf86fb6983b41da6d0
Внутрішній номер закупівлі: 2047139
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-18-000722-a   
Замовник: Військова частина А2488
Контактна особа: військова частина А2488 +380935547899 a2488zsu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.05.2018 10:53 - 26.05.2018 15:05
Період прийому пропозицій: 18.05.2018 10:53 - 05.06.2018 15:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 130 000.00 Закупівля інтерактивного комп’ютерного програмного комплексу