• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи «Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості»

Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи «Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості»

Торги не відбулися

2 766 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 830.00 UAH
Номер: 4467daee44754f4b9c0edd5a88d1acd8
Внутрішній номер закупівлі: 2043906
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-27-000354-c   
Замовник: Державна служба зайнятості (Центральний апарат)
Контактна особа: Щербик Ігор Олександрович 0442352501 sherbik.igor@es.dcz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72590000-7 Професійні послуги у комп’ютерній сферіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 766 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 830.00 UAH
Період уточнення: 27.04.2018 13:23 - 03.05.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2018 13:23 - 13.05.2018 12:00
Аукціон: 14.05.2018 11:51 - 14.05.2018 12:13
Період кваліфікації: 14.05.2018 12:13 - 25.05.2018 23:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційної системи «Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості»
Код ДК 021:2015: 72590000-7 Професійні послуги у комп’ютерній сфері
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 01601, Україна, м.Київ, М.КИЇВ, вул. Еспланадна, 8/10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕЙФІТІ ХАБ"

Оскарження: 14.05.2018 12:13 - 01.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 679 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 618 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.05.2018 21:04
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "АЙ ТІ ІНЖИНІРІНГ"

Оскарження: 21.05.2018 21:04 - 05.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.05.2018 23:37
Документи 7
Скарги 0