-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03210000-6 Зернові культури та картопля (зерно кукурудзи, зерно проса, зерно пшениці, зерно вівса, зерно ячменю) на 2024 рік
Тендер Prozorro UA-2024-01-18-011813-a
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля
Торги не відбулися
791 574.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 915.74 UAH
мін. крок: 1% або 7 915.74 UAH
Номер:
5d02ad5b76f34c5c9bf218746dea86e8
Внутрішній номер закупівлі:
20436070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-18-011813-a
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрусяк Вадим Григорович +380675190685 kashpirovskyi83@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
791 574.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.01.2024 15:01 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2024 15:01 - 26.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
335e13685777412eb1f008550dcb69de
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів
Період оскарження:
25.01.2024 15:57 - 05.02.2024 00:00
Дата опублікування:
25.01.2024 15:57
Дата виконання:
05.02.2024 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴791 574.00 03210000-6 Зернові культури та картопля (зерно кукурудзи, зерно проса, зерно пшениці, зерно вівса, зерно ячменю) на 2024 рік