-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 -Послуги з приймання телефонних дзвінків)
Тендер Prozorro UA-2024-01-18-009176-a
Торги не відбулися
165 308.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 826.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 826.54 UAH
Номер:
1976ea43053d4245869294a16ee66353
Внутрішній номер закупівлі:
20433459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-18-009176-a
Замовник:
Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948575
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
165 308.73 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.01.2024 13:47 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2024 13:47 - 26.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.01.2024 00:02 - 02.02.2024 12:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 308.73 Без поділу на лоти