-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Диски діаграмні, стрічка діаграмна
Тендер Prozorro UA-2024-01-18-008474-a
Завершена
999 571.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 995.72 UAH
мін. крок: 1% або 9 995.72 UAH
Номер:
f7350e9d922c4ecebba8e4494cbf46ed
Внутрішній номер закупівлі:
20432672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-18-008474-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
999 571.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.01.2024 13:12 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2024 13:12 - 26.01.2024 10:00
Період кваліфікації:
26.01.2024 10:00 - 01.02.2024 15:44
Період завантаження договору:
07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴999 571.70 Диски діаграмні, стрічка діаграмна