• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ПР-24Т-028-ВО Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий

Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий

Торги не відбулися

1 172 450.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 862.25 UAH
Номер: 959c8f6887cb4691aade26ff10267cf7
Внутрішній номер закупівлі: 20428519
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-18-004314-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 172 450.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.01.2024 11:01 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.01.2024 11:01 - 26.01.2024 19:00
Період кваліфікації: 26.01.2024 19:03 - 08.02.2024 08:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 172 450.00 Лот 1. Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий