-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38430000-8 Детектори та аналізатори Код НК 024:2023: 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro ) стаціонарний
Тендер Prozorro UA-2024-01-17-016722-a
Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, зі змінами (далі — Особливості).
Завершена
1 416 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 080.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 080.00 UAH
Номер:
35012221ef9d45cfb14da71b65e397f3
Внутрішній номер закупівлі:
20423086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-17-016722-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999796
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Волчко +380973387682 bogdanvolchko.attorney@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 416 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2024 18:36 - 22.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2024 18:36 - 25.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.01.2024 00:03 - 01.02.2024 09:31
Період завантаження договору:
07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 416 000.00 ДК 021:2015 38430000-8 Детектори та аналізатори Код НК 024:2023: 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro ) стаціонарний