-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко пастеризоване, жирністю 2,6% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Тендер Prozorro UA-2024-01-17-005273-a
Завершена
152 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 760.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 760.00 UAH
Номер:
e16b6d3c39cf45d39cba7a8e77070f80
Внутрішній номер закупівлі:
20411579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-17-005273-a
Замовник:
КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23575849
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, селище міського типу Чабани, вул.Машинобудівників-4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бадічко Юлія Василівна +380667800498 Dzvinochok_chabani@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
152 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2024 11:33 - 22.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2024 11:33 - 25.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.01.2024 00:04 - 13.02.2024 12:27
Період завантаження договору:
19.02.2024 00:00 - 29.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴152 000.00 Молоко пастеризоване, жирністю 2,6% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки