-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу документів іноземною мовою
Тендер Prozorro UA-2024-01-15-004522-a
Завершена
16 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 84.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 84.75 UAH
Номер:
b51ee1fff2914bd78666d9694922d805
Внутрішній номер закупівлі:
20378438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-15-004522-a
Замовник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Давидченко Світлана Олександрівна 0990693970 kr.vi@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2024 11:39 - 20.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2024 11:39 - 23.01.2024 00:00
Аукціон:
23.01.2024 13:43 - 23.01.2024 14:06
Період кваліфікації:
23.01.2024 14:06 - 24.01.2024 14:44
Період завантаження договору:
30.01.2024 00:00 - 09.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 950.00 Послуги з письмового перекладу документів іноземною мовою