-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 45210000-2 Будівництво будівель (Будівництво перинотального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул.Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівській області)
Тендер Prozorro UA-2018-05-02-000595-a
Завершена
39 401 615.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 394 016.15 UAH
мін. крок: 1% або 394 016.15 UAH
Номер:
238e8d01ffd240429a50d08af02bd55b
Внутрішній номер закупівлі:
2037535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-02-000595-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАКЛАД "БОБРОВИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006171
-
Адреса:
17400, Україна, Чернігівська область, Бобровицький район, м. Бобровиця, вул. ОЛЕГА БИЧКА, б 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Буглак +380965527002,+380667781772 buglakvalentina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
39 401 615.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
394 016.15 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
197 000.00 UAH
Період уточнення:
02.05.2018 11:39 - 07.05.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2018 11:39 - 17.05.2018 14:00
Аукціон:
18.05.2018 14:35 - 18.05.2018 14:56
Період кваліфікації:
18.05.2018 14:56 - 21.05.2018 15:31
Період завантаження договору:
18.05.2018 14:56 - 07.06.2018 14:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) 45210000-2 Будівництво будівель (Будівництво перинотального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул.Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівській області)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРБУД ЗАБУДОВА"
Оскарження: 18.05.2018 14:56 - 01.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40015929
-
Контактна особа:
Михайло Ключкей +380966162983 m.kluchkey@gmail.com
-
Адреса:
01033, Україна, Київ, м. Київ, вул.Шота Руставелі, буд.33-Б
Оскарження: 18.05.2018 14:56 - 01.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
35 774 101.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 774 101.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.05.2018 15:31
Документи
34
Скарги
0
ПП "УКРПРОМБУД-Б"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35075132
-
Контактна особа:
Чугунов Богдан Михайлович +380662904624 logic14051980@gmail.com
-
Адреса:
17507, УКРАЇНА, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ, М.ПРИЛУКИ, ВУЛ ВОЙКОВА Д. 6
Початкова пропозиція
38 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 705 983.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
f660680044c74d028abfd86658a364ce
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-02-000595-a-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРБУД ЗАБУДОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40015929
-
Контактна особа:
Михайло Ключкей +380966162983 m.kluchkey@gmail.com
-
Адреса:
01033, Україна, Київ, м. Київ, вул.Шота Руставелі, буд.33-Б
Номер договору:
1
Сума договору:
35 774 101.22 UAH з ПДВ
Сума договору:
29 811 751.02 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
01.06.2018 16:07
Статус:
Виконаний