• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з прибирання

Завершена

114 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 200.00 UAH
Номер: a9e22186f476466484926ec6bde702c0
Внутрішній номер закупівлі: 2037209
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-23-002259-a   
Замовник: Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
Контактна особа: Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 114 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 200.00 UAH
Період уточнення: 23.04.2018 17:35 - 28.04.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2018 17:35 - 08.05.2018 19:00
Аукціон: 10.05.2018 14:41 - 10.05.2018 15:02
Період кваліфікації: 10.05.2018 15:02 - 17.05.2018 15:42
Період завантаження договору: 10.05.2018 15:02 - 30.05.2018 15:02

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 40021, Україна, Сумська область, м. Суми, Петропавлівська, 125 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕКА-АРС"

Оскарження: 10.05.2018 15:02 - 28.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 113 149.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.05.2018 15:42
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "ДЕНІКОМ"
Початкова пропозиція 111 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 9b029c5bd86947b8b8b49f6b7de30ce0
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-23-002259-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕКА-АРС"
Номер договору: 36
Сума договору: 100 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 01.06.2018 15:41
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s