-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 14410000-8- Кам'яна сіль (Сіль технічна – 100 тонн)
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-008313-a
Завершена
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
e88885db9e01434e8bfdc13629e90def
Внутрішній номер закупівлі:
20369960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-12-008313-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40705714
-
Адреса:
09700, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Корсунська, буд. 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінаїда Гадайчук +380631076500 1612zina@gmail.com https://boguslav-blagoustriy.info-gkh.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2024 15:30 - 17.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2024 15:30 - 20.01.2024 00:00
Аукціон:
22.01.2024 15:54 - 22.01.2024 16:59
Період кваліфікації:
22.01.2024 16:59 - 24.01.2024 13:36
Період завантаження договору:
30.01.2024 00:00 - 09.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴640 000.00 ДК 021:2015 – 14410000-8- Кам'яна сіль (Сіль технічна – 100 тонн)