-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-005713-a
Без розподілу
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Номер:
7e64dfcc35204fe89b40f29965b2e259
Внутрішній номер закупівлі:
20367435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-12-005713-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нежурко Юлія Іванівна +380612260963 labor_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2024 14:03 - 18.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2024 14:03 - 21.01.2024 10:00
Аукціон:
22.01.2024 11:00 - 22.01.2024 11:41
Період кваліфікації:
22.01.2024 11:41 - 22.01.2024 15:55
Період завантаження договору:
28.01.2024 00:00 - 07.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 700 000.00 Електрична енергія