-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сирні продукти (сир твердий ,сир кисломолочний)
Тендер Prozorro UA-2024-01-11-008497-a
Завершена
342 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 420.00 UAH
Номер:
2d16f262fa464922afcb891aea88f9df
Внутрішній номер закупівлі:
20358598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-11-008497-a
Замовник:
Комунальний заклад "Ліцей "Європейська освіта" Кропивницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13745701
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Мацієвича Левка, будинок 2 Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Годована +380522345255 nvk25@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.01.2024 15:43 - 16.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2024 15:43 - 19.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.01.2024 00:01 - 23.01.2024 21:52
Період завантаження договору:
29.01.2024 00:00 - 08.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴342 000.00 Сирні продукти (сир твердий ,сир кисломолочний)