-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Готові страви в реторт-пакетах (ДК 021:2015 - 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні)
Тендер Prozorro UA-2024-01-11-003037-a
Завершена
625 458.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 127.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 127.29 UAH
Номер:
0fd98b6f0c77478aad07642b4080f58b
Внутрішній номер закупівлі:
20353227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-11-003037-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108651
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Перемоги,74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Садченко Олена Вячеславівна +380462619232 zakupivli02@cn.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
625 458.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.01.2024 11:20 - 16.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2024 11:20 - 19.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.01.2024 00:01 - 19.01.2024 10:53
Період завантаження договору:
25.01.2024 00:00 - 04.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴625 458.00 Готові страви в реторт-пакетах