• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Щебінь та ін.

Завершена

6 302 757.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 63 027.57 UAH
Номер: 8d0845551c2f49f58afe0d95c1389f90
Внутрішній номер закупівлі: 20340521
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-10-000401-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 302 757.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.01.2024 09:13 - 19.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.01.2024 09:13 - 22.01.2024 10:00
Аукціон: 23.01.2024 12:18 - 23.01.2024 12:59
Період кваліфікації: 23.01.2024 12:59 - 30.01.2024 09:25
Період завантаження договору: 05.02.2024 00:00 - 15.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 302 757.00 Щебінь та ін.