-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Екскаватор-навантажувач» Код ДК 021:2015: 43260000-3 «Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Тендер Prozorro UA-2024-01-09-008007-a
Торги не відбулися
4 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 41 000.00 UAH
Номер:
ff7915e0594f4a43adae242bc7a50740
Внутрішній номер закупівлі:
20339652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-09-008007-a
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРДИЧІВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32569790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Житомирська, буд. 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Поліщук +380414344299 zakupki1aquabrd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2024 18:15 - 14.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2024 18:15 - 17.01.2024 09:00
Період кваліфікації:
17.01.2024 09:02 - 18.01.2024 19:11
Період завантаження договору:
24.01.2024 00:00 - 03.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4e548c8e72c24b51b4709f39daee935f
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення процедури закупівлі виникли зміни у фінансуванні Замовника, в зв’язку з скороченням видатків на здійснення даної закупівлі.
Період оскарження:
14.02.2024 16:12 - 25.02.2024 00:00
Дата опублікування:
14.02.2024 16:12
Дата виконання:
25.02.2024 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 100 000.00 «Екскаватор-навантажувач» Код ДК 021:2015: 43260000-3 «Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка