-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з харчування пацієнтів
Тендер Prozorro UA-2024-01-04-005650-a
Торги не відбулися
15 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 152 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 152 000.00 UAH
Номер:
578ddb6ec8004451b77e1a8104679978
Внутрішній номер закупівлі:
20314731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-04-005650-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кокіль Іванна Іванівна 380979913744 rodl.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.01.2024 16:06 - 09.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2024 16:06 - 12.01.2024 00:00
Аукціон:
12.01.2024 14:03 - 12.01.2024 14:26
Період кваліфікації:
12.01.2024 14:26 - 26.01.2024 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 200 000.00 Послуги з харчування пацієнтів