-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі першої категорії
Тендер Prozorro UA-2024-01-03-003008-a
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
Номер:
f39221dec9674cedacce7532df218099
Внутрішній номер закупівлі:
20305999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-03-003008-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41097447
-
Адреса:
12601, Україна, Житомирська область, смт Брусилів, вул. Іларіона Митрополита, буд. 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Мудревська +0416230437 mudrevskasvitlana@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.01.2024 13:57 - 08.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2024 13:57 - 11.01.2024 00:00
Аукціон:
11.01.2024 15:21 - 11.01.2024 15:44
Період кваліфікації:
11.01.2024 15:44 - 16.01.2024 13:28
Період завантаження договору:
22.01.2024 00:00 - 01.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴320 000.00 Яйця курячі першої категорії