-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки Молоко пастеризоване
Тендер Prozorro UA-2024-01-02-002165-a
Завершена
351 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 755.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 755.00 UAH
Номер:
1413eadfd7da454d90d3578babd97602
Внутрішній номер закупівлі:
20298994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-02-002165-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2024 12:46 - 07.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2024 12:46 - 10.01.2024 01:00
Період кваліфікації:
10.01.2024 01:00 - 10.01.2024 11:21
Період завантаження договору:
16.01.2024 00:00 - 26.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴351 000.00 Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки Молоко пастеризоване