-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)
Тендер Prozorro UA-2024-01-01-000589-a
Завершена
647 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 237.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 237.00 UAH
Номер:
4fa135aabd1743558ac2f32ca97014b8
Внутрішній номер закупівлі:
20295286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-01-000589-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
647 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.01.2024 11:12 - 06.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.01.2024 11:12 - 09.01.2024 01:00
Період кваліфікації:
09.01.2024 01:02 - 09.01.2024 16:07
Період завантаження договору:
15.01.2024 00:00 - 25.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴647 400.00 ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Cир твердий, сир кисломолочний)