• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер: 139310ec8d6d4edfacb4d09be5497e8e
Внутрішній номер закупівлі: 20291970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-29-008158-a   
Замовник: КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
Контактна особа: Фалинський Павло Омелянович +380323130148 gorcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.12.2023 20:15 - 05.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.12.2023 20:15 - 08.01.2024 12:00
Період кваліфікації: 08.01.2024 12:03 - 08.01.2024 18:15
Період завантаження договору: 14.01.2024 00:00 - 24.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴350 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання