-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-005733-a
Завершена
163 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 817.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 817.50 UAH
Номер:
7c4818e700264b4e99bf9e10fb71d4b4
Внутрішній номер закупівлі:
20289545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-29-005733-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ САНАТОРІЙ "РІПКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03293445
-
Адреса:
62163, Україна, Харківська область, Богодухівський р-н, с. Ріпки, вул. Курортна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Кургузкіна +380969584428 tub_san_repki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
163 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2023 15:00 - 05.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2023 15:00 - 08.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
08.01.2024 00:01 - 08.01.2024 11:15
Період завантаження договору:
14.01.2024 00:00 - 24.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴163 500.00 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби