-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати
Тендер Prozorro UA-2023-12-29-002006-a
Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
17 125 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 171 256.00 UAH
мін. крок: 1% або 171 256.00 UAH
Номер:
aab07ec0e54c4123a3ebe1916f446c81
Внутрішній номер закупівлі:
20285812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-29-002006-a
Замовник:
Рахункова палата
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013540
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, вулиця Михайла Коцюбинського, буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпаченко Тетяна Василівна 380442987506 Shpachenko_TV@rp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
17 125 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2023 10:59 - 05.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2023 10:59 - 08.01.2024 09:00
Аукціон:
09.01.2024 11:21 - 09.01.2024 11:50
Період кваліфікації:
09.01.2024 11:50 - 15.01.2024 17:12
Період завантаження договору:
21.01.2024 00:00 - 31.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 125 600.00 Послуги з комплексного обслуговування (експлуатаційного утримання) приміщень та прилеглої території адміністративних будинків центрального офісу та територіальних управлінь Рахункової палати