-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт і технічне обслуговування автомобілів екстреної медичної допомоги у Вінницькій області
Тендер Prozorro UA-2023-12-28-004565-a
Завершена
5 747 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 57 473.00 UAH
мін. крок: 1% або 57 473.00 UAH
Номер:
05b8ee4beae34f6ca3093985cb065bbf
Внутрішній номер закупівлі:
20276854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-28-004565-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Пірникоза +380432508473 buhmedkatastrof@gmail.com http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 747 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2023 12:24 - 02.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2023 12:24 - 05.01.2024 10:00
Період кваліфікації:
05.01.2024 10:00 - 09.01.2024 14:37
Період завантаження договору:
15.01.2024 00:00 - 25.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 747 300.00 Ремонт і технічне обслуговування автомобілів екстреної медичної допомоги у Вінницькій області