• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Бензин А-95. Дизельне паливо.

Завершена

3 768 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 680.00 UAH
Номер: 3e7ae979828644969020d9785ba6cedf
Внутрішній номер закупівлі: 20270511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-27-012223-a   
Замовник: КП "Носівка-Комунальник"
Контактна особа: Гончар Валентина Анатоліївна +380962942162 nos_komunalnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 768 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.12.2023 17:22 - 01.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 27.12.2023 17:22 - 04.01.2024 08:00
Аукціон: 05.01.2024 12:45 - 05.01.2024 13:08
Період кваліфікації: 05.01.2024 13:08 - 09.01.2024 16:43
Період завантаження договору: 15.01.2024 00:00 - 25.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 768 000.00 Бензин А-95. Дизельне паливо.