• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фронтальний навантажувач

Торги відмінено

246 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер: f7c0a1ecf35c4c46bf82ca299e5964a6
Внутрішній номер закупівлі: 20235943
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-25-009390-a   
Замовник: КП "Джулинкакомунсервіс" Джулинської сільської ради
Контактна особа: Лопатко Ігор Сергійович +380675820304 dzkomynservis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 246 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.12.2023 14:32 - 30.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 25.12.2023 14:32 - 02.01.2024 00:00
Аукціон: 02.01.2024 11:35 - 02.01.2024 11:58
Період кваліфікації: з 02.01.2024 11:58

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 6603426c2a114ba79648566159928407
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відсутності подальшої потреби в закупівлі товару.
Період оскарження: 04.01.2024 15:26 - 15.01.2024 00:00
Дата опублікування: 04.01.2024 15:26
Дата виконання: 15.01.2024 00:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴246 000.00 Фронтальний навантажувач