• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з письмового перекладу, 2 лоти: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8; лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: З технічних питань: Мар’яна Фостик, начальник управління перекладу та протоколу Департаменту міжнародного співробітництва, адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, буд. 9, к. 1, телефон 097 917-28-05, електронна адреса: Mariana.Fostyk@bank.gov.ua; З організаційних питань: Ніна Лис, менеджер управління публічних закупівель Департаменту закупівель; адреса: м. Київ, вул. Інститутська, 9, 01601; тел. 067 652- 69- 76; електронна адреса: Nina.Lys@bank.gov.ua. Обсяг надання послуг: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8- 1 послуга; лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8- 1 послуга. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведена в додатках 1 “Специфікація послуг” та 3.1 “Таблиця цін” до тендерної документації. Місце надання послуг за лотами 1, 2: м. Київ. Строк надання послуг за лотами 1, 2: з дати підписання договору уповноваженими особами сторін і до 31.12.2024 року. Джерело фінансування закупівлі: Кошти Національного банку України. Математична формула для розрахунку приведеної ціни не застосовується. Єдиний критерій оцінки – ціна. Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою. У разі надання учасником документів, що вимагаються цією тендерною документацією, складених учасником іноземною мовою в минулих періодах, та/або наданих сторонніми підприємствами чи установами, таких як: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи-відгуки, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо, та/або скріншоти сторінок з офіційних іноземних сайтів, та/або сканкопії публікацій іноземних друкованих видань або письмових підтверджень, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Учасники-нерезиденти України, які беруть участь у процедурі закупівлі, можуть додатково подати свою тендерну пропозицію, викладену англійською мовою. Переклад повинен бути засвідчений підписом учасника (якщо учасником є фізична особа – підписами перекладача та учасника-фізичної особи). Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

2 599 276.70 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 500.00 UAH
Номер: b26fd446ec904374b164c2e802345432
Внутрішній номер закупівлі: 20206188
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-22-004959-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Леся Колесан +380442540108, +380952813837 lesia.kolesan@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 599 276.70 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.12.2023 11:20 - 05.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 22.12.2023 11:20 - 08.01.2024 11:00
Аукціон: 09.01.2024 14:48 - 09.01.2024 15:51
Період кваліфікації: 09.01.2024 15:51 - 15.01.2024 14:49
Період завантаження договору: 21.01.2024 00:00 - 31.01.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 316 943.00 лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову - 79530000-8
  • Лот №2 ₴282 333.70 лот 2 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови - 79530000-8