-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пластини для теплообмінників
Тендер Prozorro UA-2018-04-27-001279-b
відповідно до технічних вимог
Торги не відбулися
83 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 833.33 UAH
мін. крок: 1% або 833.33 UAH
Номер:
773b67249be544edbd49aa68f7dc3dd7
Внутрішній номер закупівлі:
2019548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-27-001279-b
Замовник:
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" в особі Херсонської філії Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Херсонського морського порту)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728533
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., Херсон, Суворовський район, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Баранова Катерина Олександрівна +38 (0552)48-13-28 e.baranova@seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
83 333.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
833.33 UAH
Період уточнення:
27.04.2018 16:20 - 04.05.2018 23:59
Період прийому пропозицій:
27.04.2018 16:20 - 14.05.2018 23:59
Аукціон:
15.05.2018 11:41 - 15.05.2018 12:08
Період кваліфікації:
15.05.2018 12:08 - 16.05.2018 15:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект пластин, виробник Funke
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2017
Робоча пластина, виробник Funke
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2017
Комплект пластин, виробник Funke
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2017
Робоча пластина, виробник Funke
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Термопром"
Оскарження: 15.05.2018 12:08 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37163529
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Термопром" +380674083600 smp@termoprom.com.ua http://termoprom.com.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська обл., Київ, Пшенична, 8 (адміністративний корпус) Літера "П"
Оскарження: 15.05.2018 12:08 - 27.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
50 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 990.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.05.2018 15:55
Документи
14
Скарги
0
ТОВ ВКП "Ерідан"
Оскарження: 16.05.2018 15:55 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32809014
-
Контактна особа:
Севостьянов Гліб Едуардович +380987133388 Seva4434@ukr.net
-
Адреса:
73009, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Нафтовиків 131
Оскарження: 16.05.2018 15:55 - 27.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
53 370.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.05.2018 15:56
Документи
20
Скарги
0
ПП ЛЕВАС
Оскарження: 16.05.2018 15:56 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24117095
-
Контактна особа:
Погорілий Олександр Вікторович +380509594434 Levas-2017@meta.ua
-
Адреса:
73011, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Фрітаун 90
Оскарження: 16.05.2018 15:56 - 27.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
79 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
79 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.05.2018 15:57
Документи
23
Скарги
0