-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, розкряжування повалених дерев
Тендер Prozorro UA-2023-12-20-005744-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
ee48dc3a74e941e0ab5d079628f1432e
Внутрішній номер закупівлі:
20157864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-20-005744-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віра Заволока +380634075064 zavolocka@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2023 11:09 - 25.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2023 11:09 - 28.12.2023 23:59
Період кваліфікації:
29.12.2023 00:00 - 05.01.2024 15:56
Період завантаження договору:
11.01.2024 00:00 - 21.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, розкряжування повалених дерев