-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні пелети
Тендер Prozorro UA-2018-05-14-001717-a
Завершена
52 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9f387ea47f44fdeba115d6aac71fed1
Внутрішній номер закупівлі:
2015518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-14-001717-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142454
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, смт. Магдалинівка, вул. Радянська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Мороз +380663456876,+380680441459 tender_magrvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відкриті торги із закупівлі твердого палива (ЛОТ 2 - Паливні пелети) двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників (ID: UA-2018-03-12-000534-c; ID: UA-2018-03-27-002232-b), тому відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону № 922-VIII може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає проведення з ним переговорів. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури (умова застосування переговорної процедури закупівлі).
Умовою постачання паливних пелет повинна відповідати ДСТУ 7124:2009 «ЛУШПИННЯ СОНЯШНИКОВЕ ПРЕСОВАНЕ ГРАНУЛЬОВАНЕ. Технічні умови».
У відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Магдалинівської районної державної адміністрації виникає необхідність проведення переговорної процедури закупівлі на поставку паливних пелет для опалення Почино-Софіївського НВК в опалювальний період 2018-2019 рр.
Умовою постачання паливних пелет повинна відповідати ДСТУ 7124:2009 «ЛУШПИННЯ СОНЯШНИКОВЕ ПРЕСОВАНЕ ГРАНУЛЬОВАНЕ. Технічні умови».
У відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Магдалинівської районної державної адміністрації виникає необхідність проведення переговорної процедури закупівлі на поставку паливних пелет для опалення Почино-Софіївського НВК в опалювальний період 2018-2019 рр.
Очікувана вартість:
52 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лушпиння соняшника пресоване
Кількість
17440 кілограм
Період постачання
01.06.2018 - 30.06.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОНОВА 2012"
Оскарження: 14.05.2018 15:56 - 25.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38300620
-
Контактна особа:
Пономаренко Олександр Михайлович +380503202692
-
Адреса:
49081, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Індустріальний район ВУЛИЦЯ БЕРДЯНСЬКА будинок 7
Оскарження: 14.05.2018 15:56 - 25.05.2018 00:00
Ціна пропозиції
51 884.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2018 16:20
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
eb098c2e7a5b437da8f3bc768feb5069
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-14-001717-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОНОВА 2012"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38300620
-
Контактна особа:
Пономаренко Олександр Михайлович +380503202692
-
Адреса:
49081, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Індустріальний район ВУЛИЦЯ БЕРДЯНСЬКА будинок 7
Номер договору:
18/05/25-ПП
Сума договору:
51 884.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
25.05.2018 10:35
Статус:
Підписаний