-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень
Тендер Prozorro UA-2023-12-18-022466-a
Торги відмінено
145 746.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 728.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 728.73 UAH
Номер:
c381e72f41a64e12a8c661ad51702f7b
Внутрішній номер закупівлі:
20126396
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-18-022466-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36474095
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельвіра Гуменюк +380432595360 instrozvvin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
145 746.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2023 20:07 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2023 20:07 - 26.12.2023 00:00
Аукціон:
26.12.2023 14:00 - 26.12.2023 14:35
Період кваліфікації:
з 26.12.2023 14:35
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4f1011a6bd994eaabdeac8e090dede02
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Закупівлю скасовано на підставі підпункту 1 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами і доповненнями)
Період оскарження:
10.01.2024 13:09 - 21.01.2024 00:00
Дата опублікування:
10.01.2024 13:09
Дата виконання:
21.01.2024 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴145 746.00 Послуги з прибирання приміщень