-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-18-017648-a
Завершена
1 089 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 898.40 UAH
мін. крок: 1% або 10 898.40 UAH
Номер:
9b42db51f4ee416f9ca0e1de5644bde7
Внутрішній номер закупівлі:
20121841
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-18-017648-a
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Хмеленко +380662335718 litsei.tender@gmail.com https://sites.google.com/view/scherbanilitsey
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 089 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2023 21:09 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2023 21:09 - 26.12.2023 12:00
Аукціон:
27.12.2023 12:46 - 27.12.2023 13:09
Період кваліфікації:
27.12.2023 13:09 - 27.12.2023 15:40
Період завантаження договору:
02.01.2024 00:00 - 12.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 089 840.00 Електрична енергія