-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
«Нафта і дистиляти» (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-12-18-013537-a
Завершена
802 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 025.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 025.00 UAH
Номер:
d363aed9fb59465196444c3bb70ecb11
Внутрішній номер закупівлі:
20117585
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-18-013537-a
Замовник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яніна Миколаївна +380688657625 485666@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
802 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2023 14:40 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2023 14:40 - 26.12.2023 09:00
Період кваліфікації:
26.12.2023 09:01 - 27.12.2023 15:32
Період завантаження договору:
02.01.2024 00:00 - 12.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴802 500.00 «Нафта і дистиляти» (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти