-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-12-18-010218-a
Завершена
2 317 544.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 587.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 587.72 UAH
Номер:
b764de93f3694eefbdc4b71713d3deeb
Внутрішній номер закупівлі:
20114239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-18-010218-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, смт. Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 317 544.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2023 13:18 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2023 13:18 - 26.12.2023 00:00
Аукціон:
26.12.2023 11:38 - 26.12.2023 12:07
Період кваліфікації:
26.12.2023 12:07 - 26.12.2023 15:16
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 317 544.60 Природний газ код ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)