-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-17-002011-a
Завершена
17 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 87 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 87 500.00 UAH
Номер:
4a1fe4a407e24169ae730db2d3c5b7ce
Внутрішній номер закупівлі:
20103961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-17-002011-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Діль Оксана Ігорівна 380673404039 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2023 23:52 - 22.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2023 23:52 - 25.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.12.2023 00:03 - 25.12.2023 19:02
Період завантаження договору:
31.12.2023 00:00 - 10.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 500 000.00 Електрична енергія